Skupina

Flowers

Skupina Iris Ceramica Group, světová jednička v navrhování, výrobě a distribuci vysoce kvalitních keramických produktů pro rezidenční, komerční a průmyslové architektonické projekty.
 Skupina, která se identifikuje ve svých talentech a která propaguje dokonalost Made in Italy ve světě.
 Společnosti skupiny Iris Ceramica Group, jako je SapienStone, si postupem času dokázaly uchovat ducha svého zakladatele, onen přístup k práci, vynalézavost a inspiraci.

Vůlí skupiny je garantovat rozvoj každé ze svých činností v souladu s jejich specifiky a zpřístupňovat zdroje potřebné k navrhování, výrobě a uvádění její produktů a služeb na trh.
Ale především jde o krok dále!

Zjistit více...

 

HODNOTY A POSLÁNÍ

Skupina Iris Ceramica Group sdružuje výjimečné společnosti: každá z nich nabízí produkty nebo služby, které jsou výsledkem jedinečného know-how při neustálém hledání kvalitativního zlepšování a inovací při respektování životního prostředí. Skupina Iris Ceramica Group, inspirovaná zásadou udržitelného rozvoje, využívá technologické inovace a mimořádné bohatství talentů, které má k dispozici, k vývoji kvalitních, krásných řešení schopných uspokojit neustále se měnící potřeby zákazníka a zároveň respektovat svoje hodnoty.

Zjistit více...

 

AKTIVUM

Skupina Iris Ceramica Group rozvinula své aktivity interní integrací výroby, distribuce a komunikace významných společností působících ve světě keramiky. V souladu s charakteristikou skupiny zdůrazňuje každá společnost své konkrétní dědictví hodnot a talentů a zároveň věnuje maximální pozornost nabízeným produktům.

Od roku 1961 do dneška skupina předjímala potřeby neustále se vyvíjejícího světa tím, že si cenila zkušeností a historie, které poznamenaly cestu každé z jejích společností. Výzkumné a vývojové, inženýrské, výrobní a prodejní týmy neustále hledají nové limity, které je třeba překonat, aby ctili původ a cestu, kterou připravil zakladatel: kvalita a inovace jsou základními kameny, které naznačil Romano Minozzi, na nichž jsou založena aktiva společnosti.

Zjistit více... 

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU
Přihlaste se k odběru newsletteru SapienStone a buďte v obraze!