SapienStone

Flowers
SapienStone je značka patřící skupině Iris Ceramica Group, která vyniká svým inovativním průmyslovým přístupem k výrobě pracovních a kuchyňských desek, konzolových stolků a nábytkových doplňků.
Skupina je již přes 50 let světovým lídrem ve výrobě porcelánové kameniny nejvyšší kvality a high-tech keramiky. Nabízí ve více než 100 zemích světa širokou škálu řešení pro obklady stěn a podlah: od zakázkového průmyslu až po wellness, pohostinství, rezidenční projekty a rozsáhlé návrhy veřejných staveb, které odpovídají všem požadavkům na výstavbu a bydlení.

SPOLEČNOST

SapienStone je značka skupiny Iris Ceramica Group zaměřená na marketing velkoformátových keramických desek 12 a 20 mm; vlastnosti materiálu v kombinaci s nepřetržitým estetickým výzkumem charakterizují povrchy SapienStone, které oživují pracovné a kuchynské dosky jak pro obytné účely, tak pro svět stravování a pohostinství.

Výjimečné technické kvality pracovních desek SapienStone (výsledek pečlivého výběru použitých surovin a specifických dovedností týmu skupiny pro vývoj produktů) umožňují vytvořit produkt s dlouhou životností, časem neměnný, odolný vůči nejběžnějším formám poškození a častého opotřebení v kuchyni, jako jsou nárazy, škrábance a oděrky, stejně jako oheň, mráz a teplotní šok.

VÝVOJ ZNAČKY

Specifická identita SapienStone podporuje vývoj designových povrchů jako interpretaci kosmopolitního životního stylu a současných trendů.

Značka zrozená v roce 2016 je dnes průmyslovou realitou, která vyváží do více než 100 zemí světa prostřednictvím sítě více než 150 distributorů a 10 000 prodejních míst.

Dress your Kitchen je odměnou, která shrnuje filozofii SapienStone, revolučního produktu, který kombinuje styl a design se „sapiens“ povahou – tedy inteligentní, pokročilou, technologickou povahou – keramického materiálu.

Cílem značky je navrhovat inovativní a vysoce výkonná řešení schopná zlepšit funkčnost a estetiku kuchyňského prostředí.

Porcelánové kameninové desky SapienStone jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby těch, kteří využívají prostory, od kuchyně přes obývací pokoj až po koupelnu a ve všech interiérových projektech, kde pracovní desky dělají rozdíl. 

Dnes je díky nejnovějšímu vývoji materiálu (4D Ceramics) estetický potenciál desek SapienStone umocněn nabídkou nových perspektiv pro použití ve světě nábytku a interiérového designu.

HODNOTY

Neustálá oddanost výzkumu a vývoji dává život kreativnímu procesu, ve kterém se nápady a know-how spojují a poskytují porcelánové kamenině nové obzory.

Technologická inovace výrobních systémů skupiny představuje opěrný bod velmi složitého procesu: od nápadů a intuice se dostáváme k industrializaci vynikajících materiálů, a to nejen z hlediska výkonu produktu, ale také z hlediska estetiky. 

To vše bez zapomínání na udržitelnost, strategickou hodnotu pro Iris Ceramica Group, která vždy chránila životní prostředí, plní legislativní požadavky, předchází znečištění ovzduší a nadále si stanovuje stále nové a ambicióznější cíle.

MATERIÁLY ZE SVĚTA SAPIENSTONE

SapienStone oblékne vaši kuchyni do široké škály barev, se značným rozdílem oproti jiným produktům: SapienStone je masivní materiál se žilkováním, které vytváří realistický efekt, kterého nebylo dosaženo jinými podobnými produkty.

fior di bosco fior di bosco
Silky / Leštěný

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU
Přihlaste se k odběru newsletteru SapienStone a buďte v obraze!