Co je SapienStone?

SapienStone je značka skupiny Iris Ceramica Group věnovaná kuchyňským a pracovním deskám, policím a stolům vyrobeným z porcelánové kameniny. Její výrazný designový otisk při výrobě keramických desek demonstruje důležitý technologický vývoj v dokonalé rovnováze mezi estetikou, designem, emocemi a technickým výkonem. Projekt zrozený z jasné podnikatelské vize, který přenesl hmotu do nové dimenze, která zahrnuje všechny hodnoty skupiny.
Flowers

KUCHYŇSKÉ DESKY Z PORCELÁNOVÉ KAMENINY

Kuchyňská deska je povrch, který plní dva základní úkoly: estetický a praktický pro přípravu vašich pokrmů.

Z estetického hlediska vám naše barevná paleta umožňuje kombinovat produkt s jakýmkoli typem nábytku a dekorem.

Z praktického hlediska není nutné (na rozdíl od jiných materiálů na trhu) používat krájecí desky nebo jiné povrchy, aby nedocházelo ke kontaktu potravin s povrchem pracovní desky.

Díky velkému rozměru 320 x 160 cm je produkt vhodný pro jakýkoli typ povrchu, poloostrova a ostrova.

PRÍRODNÝ A EKOLOGICKÝ PRODUKT

Pro výrobu SapienStone se používají jíly a minerální barvy, které se po lisování a vypálení přemění na vysoce výkonný povrch. Zavedením systému hospodaření s energií je dosaženo výrazného snížení emisí skleníkových plynů. Jakmile je jeho funkce vyčerpána, lze produkt recyklovat, čímž se potvrzuje jako produkt s nízkým dopadem na životní prostředí.

Objevte všechny certifikace společnosti a produktů.

KROMĚ KUCHYŇSKÝCH DESEK

SapienStone lze také použít jako koupelnovou desku nebo jako desku stolu, a to jak do interiéru, tak i do exteriéru. Vysoký technický výkon také umožňuje aplikaci SapenStone na stěny nebo podlahy pro ucelený vzhled pomocí stejné barvy nebo kombinací různých barev z našeho sortimentu.

Desky SapienStone lze použít také jako stolové desky, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru, a to díky barvám, které se nemění slunečním zářením, a odolnosti vůči extrémním teplotám v létě i v zimě.

MATERIÁLY ZE SVĚTA SAPIENSTONE

SapienStone oblékne vaši kuchyni do široké škály barev, se značným rozdílem oproti jiným produktům: SapienStone je masivní materiál se žilkováním, které vytváří realistický efekt, kterého nebylo dosaženo jinými podobnými produkty.

fior di bosco fior di bosco
Silky / Leštěný

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU
Přihlaste se k odběru newsletteru SapienStone a buďte v obraze!